1. Grąžinimo terminas: Klientas turi teisę grąžinti prekes per 14 dienų nuo tos dienos, kai prekės buvo pristatytos.
  2. Grąžinimo sąlygos: Prekės turi būti grąžinamos originalioje pakuotėje ir būklėje, nenaudotos, nepažeistos, su visomis etiketėmis ir prikabintais dokumentais. Jei prekė buvo naudojama ar jos pakuotė pažeista, tai gali sukelti grąžinimo prašymo atmestį arba grąžinimo sumažinimą.
  3. Grąžinimo procedūra: Norint grąžinti prekes, klientas turi susisiekti su ajuta.lt klientų aptarnavimo tarnyba ir gauti grąžinimo numerį. Šis numeris turi būti pritvirtintas prie grąžinamų prekių. Klientas turi užtikrinti, kad prekė būtų grąžinama tinkamai supakuota ir apsaugota nuo bet kokios pažeidimo grąžinant.
  4. Grąžinimo sąnaudos: Grąžinimo sąnaudos (pvz., pristatymo arba pakuotės išlaidos) gali būti kliento atsakomybėje, išskyrus atvejus, kai prekė buvo grąžinta dėl defekto arba klaidingo pristatymo.
  5. Pinigų grąžinimas: Po to, kai prekės yra priimtos ir patikrintos, pinigai yra grąžinami į kliento sąskaitą toje pačioje mokėjimo sistemoje, kurią klientas naudojo pirkinėdamas prekes. Pinigų grąžinimas įvykdomas įprastai per 14 dienų nuo tos dienos, kai ajuta.lt gavo grąžinamąsias prekes.
  6. Išimtys: Kai kurios prekių kategorijos gali būti neleidžiamos grąžinti dėl higienos ar saugumo priežasčių, pavyzdžiui, apatinių trikotažo, kosmetikos ar maisto produktų. Tačiau tokių išimčių taisyklės gali skirtis priklausomai nuo vietinių įstatymų ir ajuta.lt parduotuvės politikos.